درگاه کاربری آموزش ثبت فروشگـاه آموزش خرید مطمئـن
دسته بندی کالا لیست فروشگاه ها کاوش هوشمند پشتیبانی سایت درباره بهانت

آموزش راه اندازی فروشگاه اختصاصی

وبلاگ آموزشی بهانت

با سلام و عرض احترام

در این آموزش نحوه راه اندازی فروشگاه اختصاصی در سایت بهانت را بیان می کنیم.

در مرحله اول نیاز است که وارد درگاه کاربری خود شوید. برای ورود از اینجا استفاده نمایید.

آموزش ورود به درگاه کاربری را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

در مرحله دوم نیاز است که موجودی حساب خود را به میزان حداقل 20,000 تومان شارژ کنید. برای انجام این عمل به بخش امور مالی رفته و عملیات شارژ آنلاین را انجام دهید.

آموزش امور حسابداری را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

 


نکات قابل توجه :

 • توصیه می گردد عنوان فروشگاه خود را به زبان فارسی وارد نمایید.
 • آدرس اینترنتی وارد شده می بایست صرفا شامل اعداد و حروف انگلیسی باشد و از درج علامت هایی مانند _()^%#@!.+-= خودداری شود. به عنوان مثال آدرس های s1550 - reza - ali110 - shayan معتبر می باشند. 
 • در قسمت عرضه کننده ، خلاصه عملکرد فروشگاه خود را به صورت مختصر و در یک جمله بیان نمایید.
 • در قسمت معرفی و زمینه فعالیت ؛ فروشگاه خود را به صورت کامل معرفی نمایید. برای زیباسازی متن می توانید از محیط ادیتور استفاده کنید. همچنین اگر دارای وبسایت هستید و یا اینکه در شبکه های اجتماعی کانال یا گروه فعالی دارید ؛ می توانید لینک آن را جهت آشنایی بیشتر مشتریان در این قسمت وارد نمایید.
 • در قسمت شماره تلفن همراه ؛ شماره ای را وارد کنید که مخصوص تماس مشتریان است. این شماره می تواند با شماره اصلی پنل کاربری متفاوت باشد و جهت پشتیبانی امور مشتریان از آن استفاده نمایید. شماره همراه می بایست به صورت 11 رقمی مانند 09121234567 وارد شود.
 • در قسمت شماره تلفن ثابت ؛ از شماره ای استفاه کنید که برای پشتیبانی امور مشتریان در نظر گرفته اید. شماره ثابت می بایست به همراه کد شهر و به صورت 11 رقمی مانند 02112341234 وارد شود.
 • قسمت محل و آدرس فروشگاه ؛ آدرس دقیق فروشگاه خود را جهت مراجعه حضوری مشتریان وارد نمایید. چنانچه فروش شما اینترنتی بوده و فاقد آدرس فیزیکی هستید ، می توانید این فیلد را خالی بگذارید.
 • پس از ذخیره سازی ؛ امکانات پنل کاربری شما به صورت خودکار افزایش پیدا کرده و علاوه بر قابلیت های مخصوص خریداران ، قابلیت های مخصوص فروشندگان نیز به آن اضافه می شود. جهت مشاهده فروشگاه اختصاصی خود روی گزینه مشاهده فروشگاه اختصاصی کلیک کنید.
 • در هر زمان با استفاده از گزینه تنظیمات عمومی می توانید اطلاعات تکمیل شده در فرم فوق الذکر را ویرایش نموده و تغییر دهید.
 • شما می توانید در فروشگاه خود تا 50,000 قلم کالا ثبت و مدیریت نمایید.
 • هر فروشگاه دارای سیستم آمارگیر مجزا بوده و می توانید به صورت آنی از تعداد بازدیدهای مشتریان خود مطلع شوید.
 • سعی کنید یک آدرس اینترنتی جذاب و مرتبط با موضوع کاری فروشگاه خود انتخاب نمایید و حتی المقدور از تغییر دادن آن خودداری نمایید ؛ زیرا این عمل تاثیر منفی در سئوی فروشگاه شما و ایندکس آن در موتورهای جستجوگر خواهد داشت. آدرس اینترنتی انتخاب شده فقط به شما تعلق دارد و توسط سایر کاربران قابل اخذ نمی باشد.

آپدیت : 1401/05/30          مطالعه : 9

آموزش های سامانه بهانت را دنبال کنید ...
آموزش ویرایش مشخصات فردی

آموزش ویرایش مشخصات فردی

بـروزرسـانی : 1401/05/28
مطالعـه : 25 نفـر

مشاهده آموزش
آموزش ثبت جواز کسب فروشگاه

آموزش ثبت جواز کسب فروشگاه

بـروزرسـانی : 1401/05/31
مطالعـه : 14 نفـر

مشاهده آموزش
آموزش ثبت نام و ورود به درگاه

آموزش ثبت نام و ورود به درگاه

بـروزرسـانی : 1401/05/27
مطالعـه : 19 نفـر

مشاهده آموزش
بهـانت ؛ سامانه استعلام قیمت و معامله کالا SiteMap.xml وبلاگ آموزشیتعرفه خدماتلیست کاربران تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

samandehi enamad zarinpal