درگاه کاربری آموزش ثبت فروشگـاه آموزش خرید مطمئـن
دسته بندی کالا لیست فروشگاه ها کاوش هوشمند پشتیبانی سایت درباره بهانت

دربـاره بهانت

معرفی اجمالی سایت بهانت

معرفی بهانت

بهانت ؛ سامانه استعلام قیمت و معامله کالا ؛ با هدف ایجاد محیطی ایمن و مناسب جهت استعلام و مقایسه قیمت و همچنین خرید و فروش کالا در سراسر کشور ؛ توسط میثم شریفی (مدیر و صاحب امتیاز) به صورت تخصصی برنامه نویسی و راه اندازی شده است. بهـانت یک سرویس دهنده امکانات خرید و فروش آنلاین است که به کاربر کمک می کند مطمئن ترین فروشگاه ها را شناسایی و خریدی مطمئن و مناسب را تجربه کند.

در بهانت شما می توانید فروشگاه اختصاصی خود را با کمترین کارمزد و بیشترین بازدهی راه اندازی نمایید ؛ مشخصات اکثر کالاها توسط ربات هوشمند در سیستم ثبت می گردد و فروشندگان محترم صرفا قیمت و نحوه گارانتی کالا را مشخص می کنند ؛ همچنین امکان فعال سازی آپدیت خودکار قیمت ها بر اساس نرخ ارز وجود دارد ؛ که این امر کمک بزرگی برای مدیریت آسان فروشگاه خواهد بود.

لازم به ذکر است بهـانت هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع مقایسه و معرفی محصولات و فروشگاه ها می باشد.

این پلتفرم اولین سامانه هوشمند قیمت گذاری کالا و خدمات بومی است که قیمت ها و اطلاعات در آن توسط مدیران فروشگاه ها بروز می شود ، و این امر باعث شده که فروشندگان با خیال راحت و بدون نیاز به راه اندازی فروشگاه اینترنتی قیمت کالای خود را جهت عرضه و فروش در بهـانت ثبت نمایند.

لیست فروشگاه ها

کسب درآمد آسان با بهانت

در بهانت شما دو روش عالی و مناسب برای کسب درآمد پایدار دارید :

1- به عنوان فروشنده فعالیت کنید.

در این روش به راحتی می توانید با ساخت فروشگاه آنلاین ؛ کالاهای خود را جهت عرضه و فروش ثبت کرده و دامنه مشتریان خود را به سراسر ایران گسترش دهید. همچنین خریداران مستقیما با شما در ارتباط هستند و بهانت دخالتی در معاملات ندارد و مبلغ کالا مستقیما از سوی خریدار به حساب شما واریز می گردد.
اگر دارای سایت اینترنتی هستید می توانید با وارد کرده آدرس لینک خرید کالا ، کاربران را مستقیما به سایت خود هدایت کرده تا فرایند خرید را انجام دهند. سایت بهانت دارای ربات پیشرفته و هوشمند است که به صورت هفتگی به سایت شما سر زده و قیمت ها را بروز می نماید ، لذا فروشندگانی که دارای سایت اینترنتی هستند ، نیازی به آپدیت دستی قیمت ها ندارند. همچنین بهانت دارای یک سیستم حرفه ای گزارشگر تعداد نمایش و بازدید برای هر فروشگاه می باشد. با این گزارش ؛ شما می توانید از آمـار کاربرانی که کالاهای فروشگاه شما را مشاهده کرده و قصد خرید دارند ، مطلع شوید.

2- به عنوان معرف فعالیت کنید.

بهانت را به دیگران معرفی کنید تا در آن ثبت نام و فعالیت نمایند ؛ به این ترتیب بهانت به شما هدیه نقدی پرداخت می نماید. نحوه کسب درآمد از طریق معرفی به این صورت است که شما لینک معّرف را در شبکه های اجتماعی و سامانه های اینترنتی منتشـر می کنید تا فروشندگان با بهانت آشنا شده و در آن فروشگاه اختصاصی خود را راه اندازی نمایند. به این ترتیب بدون هیچ گونه قید و شرط و هیچ گونه محدودیت زمانی در 30% درآمـد بهانت سهیم خواهید شد.

ورود به درگاه کاربری

بهـانت ؛ سامانه استعلام قیمت و معامله کالا SiteMap.xml وبلاگ آموزشیتعرفه خدماتلیست کاربران تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

samandehi enamad zarinpal