دستـه بنـدی کـالا فهـرست محصولات راهنمـای خریـد پشتیبـانی سـایت دربـاره بهـانت

دربـاره بهـانت

معرفی اجمالی فروشگاه اینترنتی بهانت

درباره بهانت :

وبسایت فروشگاهی بهانت به صورت رسمی در اول آذر ماه سال 1401 تاسیس گردید. هدف این مجموعه ارائه کالا با تضمین کیفیت و اصالت و همچنین کمترین قیمت ممکن در سراسر ایران می باشد. تک تک کالاها برای عرضه در بهانت با حساسیت خاصی انتخاب می شود و همواره تلاش ما تهیه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب می باشد. در قیمت گذاری محصولات به صورت هوشمند از فروش کالا با قیمت نامتعارف جلوگیری شده و تمامی کالاها با کمترین سود ممکن عرضه می شود. در حال حاضر بهانت در حوزه پوشاک زنانه و بچگانه فعالیت می کند و انشالله در آینده نزدیک دامنه محصولات و دسته بندی های تحت پوشش بیشتر خواهد شد.

موقعیت فعلی بهانت :

در حال حاضر مجموعه همکاران بهانت و انبار مرکزی نگهداری کالا در شهر کرمانشاه واقع شده و تمامی محصولات تحت نظارت دقیق در انبار مرکزی ؛ نگهداری ، بسته بندی و ارسال می شوند. قبل از ارسال کالا برای مشتری ؛ تمامی کالاهای سفارش داده شده توسط کارشناسان فروش مورد بررسی دقیق قرار گرفته تا کالا بدون هیچ گونه ایرادی برای مشتری ارسال گردد.

چرا به بهانت اعتماد کنیم ؟

در بهانت اولین هدف ارائه کالای با کیفیت می باشد. برای رسیدن به این هدف ، سعی می شود کالاها به صورت موشکافانه مورد رصد قرار گرفته و از فروش کالای بی کیفیت و تقلبی جلوگیری شود. تمامی تصاویر ، مشخصات و توضیحات هر کالا به صورت دقیق تهیه شده و کاملا منطبق با آن می باشد. همچنین قیمت گذاری کالا با نظارت کامل صورت می پذیرد و همواره مجموعه بهانت سود کم و رضایت مشتریان را به تخفیف اسمی! و سود نامتعارف ترجیح می دهد.

بهـانت ؛ فروش کالا با تضمین کیفیت و اصالت SiteMap.xml

روش ثبت سفارششیوه ارسال سفارششرایط عودت کالا

تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

samandehi enamad mellibank