ساخت غرفـه بهانت
دستـه بنـدی کالا کاوش هوشمنـد تمام شهـر ها نسخـه پلتفـرم 1.6 دربـاره بهـانت ...

درباره سایت بهـانت

معرفی اجمالی سایت بهانت

معرفی بهانت

سامانه تخصصی استعلام قیمت کالا و خدمات ، بهـانت ؛ به صورت رسمی از اول فروردین ماه سال 1400 شمسی با هدف مقایسه قیمت‌ کالاهای مختلف توسط میثم شریفی (مدیر و صاحب امتیاز) به صورت تخصصی برنامه نویسی و راه اندازی گردید.

بهـانت یک جستجو گر کالا و فروشگاه است که به کاربر کمک می کند تا از قیمت روز کالا باخبر شده و خریدی مطمئن و مناسب را تجربه کند.

لازم به ذکر است که بهـانت هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع مقایسه و معرفی محصولات و فروشگاه ها می باشد.

این پلتفرم اولین سامانه هوشمند قیمت گذاری کالا و خدمات بومی است که قیمت ها و اطلاعات در آن توسط مدیران غرفه ها بروز می شود ، و این امر باعث شده که فروشندگان با خیال راحت و بدون نیاز به راه اندازی فروشگاه اینترنتی قیمت کالای خود را جهت عرضه و فروش در بهـانت ثبت نمایند.

فهرست کـالا ها     فهرست غرفـه ها

فرایند ثبت فروشگاه در بهانت

فروشنده هستید و قصد دارید از پلتفرم بهانت استفاده کنید ؟این قسمت را مطالعه فرمایید :

شما باید فروشگاه اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک و یا فروشگاه فیزیکی دارای پروانه کسب داشته باشید.

سپس می توانید در سایت ثبـت نـام کرده و پس از ورود به درگاه کاربـری ، غرفـه آنلاین خود را راه اندازی نمایید. با تاسیس غرفـه می توانید به تعداد نامحدود نسبت به ثبت کالا و قیمت آن اقدام نمایید. همچنین به شما به عنوان هدیه 25000 تومان شـارژ رایگان تعلق می گیرد.

همچنین اگر دارای سایت اینترنتی هستید می توانید با وارد کرده آدرس لینک خرید کالا ، کاربران را مستقیما به سایت خود هدایت کرده تا فرایند خرید را انجام دهند.

سایت بهانت دارای ربات پیشرفته و هوشمند است که به صورت خودکار هر 24 ساعت یکبار به سایت شما سر زده و قیمت ها را بروز می نماید ، لذا فروشندگانی که دارای سایت اینترنتی هستند ، نیازی به آپدیت دستی قیمت ها ندارند.

بهانت دارای یک سیستم حرفـه ای و فوق تخصصی گزارشگـر تعـداد بازدیـد و کلیـک برای هر غرفـه می باشد. با این گزارش ؛ شما می توانید از آمـار کاربرانی که کالاهای فروشگاه شما را مشاهده کرده اند ، مطلع شوید. شایان ذکر است که تعـداد کلیـک منحصـر به فـرد و غیـر تکـراری در یک دستگاه ، به عنوان کلیـک معتبـر شمارش شده و تعرفـه برای آنها وضع می گردد ؛ بهانت مجهز به سیستم هوشمند تشخیص کلیک معتبر و نامعتبر است.

ثبت نـام جدیـد     درگـاه کاربـری


تعداد بازدید : 280

 


بهـانت ؛ سامانه تخصصی استعلام قیمت کالا و خدمات

تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است ؛SiteMap.xml

پشتیبانی واتسـاپ : 4210 757 0922

bahanet.ir


enamad samandehi